Prodej zahrady Břeclav a okolí

Nabídka zahrad na prodej v Břeclavi a okolí:

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme prodej velmi dobře přístupného ovocného sadu 1 307 m² v Podivíně, trať Široké čtvrtě.. Předmětem prodeje je podíl o velikosti ideálních 2/3 z celkové výměry 1 961 m² dle KN. V územním plánu je tento pozemek vedený v kategorii NZ - plochy zemědělské - orná půda (je zde možné využití jako stávající sad nebo pole). Sad se nachází u nadjezdu silnice číslo 422 do Podivína směrem z Velkých Bílovic, v těsné blízkosti nájezdu na dálnici D2.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej velké, z větší části oplocené zahrady o výměře 1 540 m² s vinohradem, ovocnými stromy, maringotkou a vlastní studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada je umístěna v řadě B zahrádkářské kolonie, druhá z kraje od hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 8,8 m, délkou cca 175 m, celkovou výměrou 1 540 m² dle KN a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,4 m.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme prodej 2 oplocených zahrad jako celku o výměře 1 684 m² (793 m² a 891 m²) s vlastní přípojkou elektřiny, studnou s čerpadlem a závlahami, třemi přístřešky a ovocnými stromy v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady C zahrádkářské kolonie, blízko řeky Dyje. Obě zahrady mají obdélníkový tvar a přímo na sebe navazují. Přední zahrada má délku přibližně 130 m, šířku cca 6 m a zadní zahrada má délku zhruba 61 m a šířku cca 14,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej šest částečně oplocených zahrad s ovocnými stromy, každá o výměře cca 500 m² včetně příjezdové cesty, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Jednotlivé zahrady jsou obdélníkového tvaru o délce cca 24 m, šířce cca 18 m, mají podíl na společné přístupové cestě, vnějším okrajem jsou oplocené a vjezd na ně je možný vlastní příjezdovou cestou se šířkou cca 3,8 m.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady, které jsme prodali v Břeclavi a okolí, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali velkou, zcela neudržovanou zahradu o celkové výměře 4 262 m² s možností stavby chaty velikosti 50 m² v zahrádkářské kolonii Velké Zátopolí v Břeclavi - Poštorné. Zahrada se nachází téměř na konci zahrádkářské kolonie, kde je více soukromí a klidu. Zahrada má přibližný tvar obdélníku s délkou pravé strany cca 297,17 m, délkou levé strany cca 325,81 m, šířkou v přední části cca 12,65 m a šířkou zadní části cca 13,63 m a vjezd na ni je možný přímo z příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali rovinatý, dobře situovaný pozemek 3 593 m², vhodný k využití jako zahrada, pole, nebo pro výsadbu vinohradu či ovocného sadu, v Lednici, trať Za starou Frutou. Pozemek je vedený v Katastru nemovitostí jako orná půda a jeho užívání lze změnit dle výše uvedených možností. Nachází se za zahradou Mendelovy univerzity, po pravé straně při výjezdu z Lednice, směrem na Valtice. K velmi dobře přístupnému pozemku se dá přijet zepředu i zezadu polními cestami.

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali tři velké, dobře situované obdélníkové zahrady vedle sebe, s výměrami 920 m², 948 m² a 971 m², zahrádkářská kolonie Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Jednotlivé zahrady mají přibližně obdélníkový tvar s délkou cca 85 metrů a šířkou přibližně 11 metrů. Krajní zahrady jsou po stranách oplocené a vjezd na všechny je možný hned z hlavní příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali velkou, dobře přístupnou, po stranách oplocenou zahradu obdélníkového tvaru s výměrou 2 839 m² dle KN, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje a má přibližně obdélníkový tvar s délkou cca 85 metrů a šířkou cca 33 m. Pozemek je po obou bočních stranách oplocený a vjezd na něj je možný z hlavní příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, udržovaný vinohrad o velikosti 1 226 m² a ovocný sad velikosti 2 192 m², s pěkným výhledem na Pálavu a okolí. Vinohrad se sadem se nachází ve vyhlášené viniční trati Kraví Hora, na jih od Němčiček, směrem na Bořetice. Přední částí je situovaný jihozápadně, zadní částí severovýchodně a je z něj krásný výhled na okolí a Pálavu. Tato vyhlášená vinařská lokalita je oblastí obklopenou přírodou, dobře dostupná po asfaltových a polních komunikacích.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali celkově oplocenou rovinatou zahradu o výměře 1 201 m² se studnou a projektem chaty o velikosti 25 m² včetně projektové dokumentace v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází mezi řadou C a D zahrádkářské kolonie a díky odstupu od hlavní cesty poskytuje dostatek soukromí a klidu. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 23 m, délkou cca 43 m, je oplocený a vjezd na něj je možný vlastní příjezdovou cestou o šířce 2,5 m a délce cca 85 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovaný vinohrad o velikosti 1 636 m² s ovocným sadem 747 m² a krásným výhledem na Pálavu. Vinohrad se sadem se nachází ve vyhlášené vinařské lokalitě Kraví Hora, jižně od Němčiček směrem na Bořetice. Přední částí je situovaný jihozápadně, zadní částí severovýchodně a je z něj krásný výhled na okolí a Pálavu. Tato vyhlášená vinařská lokalita je oblastí obklopenou přírodou, dobře dostupná po asfaltových a polních komunikacích.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 588 m² s malým vinohradem, několika stromy, obytnou buňkou a vlastní studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě B jako první od hlavní příjezdové cesty. Pozemek má obdélníkový tvar o šířce cca 9,27 m v přední části, přibližně 12 m v zadní části, délce zhruba 56 m a celkové výměře 588 m² dle KN. Vjezd na pozemek je možný bránou o šířce 3,5 m v přední části a vstup také brankou z boku v zadní části.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, oplocenou zahradu velikosti 827 m² s podsklepenou chatou se zastavěnou plochou třicet m² a kopanou studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě A zahrádkářské kolonie a vede přes celou šířku až do řady B. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 6,7 m a délkou cca 123,5 m, celkovou výměrou 827 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je možný jak z řady A tak i z řady B. Přední částí je pozemek orientovaný na jih, zadní částí na sever.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 610 m² s vybaveným mobilheimem 3+kk (27 m²) a vrtanou studnou s vodárnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada je umístěna v řadě A zahrádkářské kolonie poblíž hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 9,4 m a délkou cca 65 m, celkovou výměrou 610 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 590 m² s dřevěnou chatou 12 m², ovocnými stromy a skružovou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v menší uzavřené části zahrádkářské kolonie s přístupem společnou vstupní bránou širokou 4,85 m. Pozemek má zhruba obdélníkový tvar se šířkou cca 15 m, délkou přibližně 40 m, celkovou výměrou 590 m² dle KN, je oplocený a vstup na něj je zajištěn posuvnou bránou širokou 3,7 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali velkou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 1 653 m² s malým přírodním jezírkem, několika přístřešky a unimo buňkou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou přibližně 22 m, délkou přibližně 75 m, celkovou výměrou 1 653 m² dle KN, je orientovaná přední částí na jih, zadní na sever, je oplocená a má různé možnosti využití. Vjezd na pozemek je umožněn dostatečně širokou bránou (cca 5 m).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, velkou, rovinatou zahradu o velikosti 5 094 m² v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél cesty širokou zhruba 72 m a dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 120 a 108 m. Celková výměra pozemku je 5 094 m² s orientací přední částí na sever, zadní částí na jih. Zahrada je z jedné strany oplocena a má široké možnosti využití. Na pozemku je možnost vybudování studny, lokalita je bohatá na spodní vodu.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 580 m² s podsklepenou zděnou chatou 9 m² a kopanou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, Na Širokých. Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou cca 15,5 m, délkou cca 37 m, celkovou výměrou 580 m² a je oplocená. Jsou na ní vysázeny ovocné stromy, záhony s květinami, políčko dýní, záhon rajčat, řádky brambor a další rostliny atd.. Na zahradě se nachází podsklepená zděná chata o rozměrech 3x3 m (9 m²).