Prodej zahrady 588 m² Břeclav

Oplocená udržovaná zahrada 588 m² s obytnou buňkou a studnou

Prodej zahrady 588 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 285 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 588 m²
Přibližné rozměry: 9,27-12x56 m
Pozemek: rovinatý
Porost: vinná réva, ovocné stromy
Stavba / objekt: ANO / obytná buňka
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / vrtaná studna
Elektřina: ANO / na hranici pozemku

Cena zahrady: 285 000,- Kč

ID zakázky: 161001-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 588 m² s malým vinohradem, několika stromy, obytnou buňkou a vlastní studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada se nachází v řadě B jako první od hlavní příjezdové cesty. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 9,27 m v přední části, přibližně 12 m v zadní části, délkou zhruba 56 m, celkovou výměrou 588 m² dle KN a je oplocený. Vjezd na pozemek umožňuje v přední části brána široká 3,5 m a vstup je možný také brankou širokou 0,86 m z boku v zadní části. Na zahradě je udržovaný vinohrad s odrůdami Tramín červený a Müller Thurgau v celkovém počtu cca 100 hlav a jsou zde vzrostlé ovocné stromy (1x meruňka, 2x ořešák). Zbylá část pozemku je zatravněna, slouží k relaxaci a může být využita k umístění bazénu, koupacího jezírka, nebo mobilheimu. K odpočinku nebo uskladnění nářadí a výpěstků lze využít zde umístěnou obytnou buňku o velikosti 8,37 m² (vnitřní rozměry Š 2,06 m x D 4,06 m x V 1,95 m), jejíž vybavení není součástí prodeje. Zalévání zahrady a případné napouštění bazénu je možné díky vrtané studně s hloubkou cca 3 m a průměrem 0,3 m s dostatkem vody. Vodu je možné temperovat v železné nádrži o objemu cca 3 cbm. Za nádrží se nachází suché WC. Připojení elektřiny 230/380 V je možné z rozvodů vedoucích podél celé hranice pozemku okolo příjezdové cesty a dle energetické společnosti zajišťující připojení činí náklady zřízení přípojky zhruba 8 000,- Kč. Za vstupní bránou je dostatek prostoru pro parkování dvou osobních automobilů.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávající:

“Dobrý den. Chtěla bych poděkovat panu Tomáši Sadílkovi a panu Davidu Smolakovi za perfektní profesionální služby, které budu určitě všem vřele doporučovat.Také přeji hodně úspěchů v jejich další práci, mnoho dalších spokojených klientů a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v Novém roce.”

Ivana Frýbertová, Břeclavúčetní

Reference kupujících:

“Dobrý den, chtěli bychom s manželem poděkovat za ochotu a příjemný přístup. Tato firma zvládá kombinovat profesionalitu a lidskost. Díky.”

Novákovi, Brnohlavní pokladní, stavař

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.