Prodej zahrady 580 m² Břeclav

Oplocená zahrada 580 m² s podsklepenou chatou a studnou

Prodej zahrady 580 m², Břeclav, Na Širokých

Cena zahrady 320 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, Na Širokých

Celková výměra: 580 m²
Přibližné rozměry: 15,5x37 m
Pozemek: rovinatý
Porost: ovocné stromy, zelenina ...
Stavba / objekt: ANO / chata 9 m²
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / studna s čerpadlem
Elektřina: ANO / 220+380 V

Cena zahrady: 320 000,- Kč

ID zakázky: 150801-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 580 m² s podsklepenou chatou 9 m² a kopanou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, Na Širokých.

Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou cca 15,5 m, délkou cca 37 m, celkovou výměrou 580 m² a je oplocená. Jsou na ní vysázeny ovocné stromy, záhony s květinami, políčko dýní, záhon rajčat, řádky brambor a další rostliny atd.. Na pozemku se nachází podsklepená zděná chata o rozměrech 3x3 m (9 m²) s jednou útulnou obytnou místností, verandou, jednou technickou místností a dvěma chladnými sklepními místnostmi vhodnými k uskladnění výpěstků. Do chaty je zavedena elektřina 220 i 380 V. Vedle chaty je vkusně naaranžovaná skalka se vzrostlými i zakrslými jehličnany. Hned vedle skalky je příjemné posezení pod révou obrostlou pergolou s možností grilování. Na zahradě jsou rozvedeny závlahy napojené čerpadlem na vodu z vlastní, nedávno čištěné skružové studny hluboké cca 5 m. Voda ze studny by měla být po úpravě pitná. Na pozemku je dostatek prostoru i pro vybudování bazénu. Velkou výhodou jsou 2 parkovací místa a přístřešek pro přívěsný vozík na vlastním pozemku hned vedle příjezdové komunikace. Přístřešek lze využít i jinak.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávající:

“Děkuji panu Sadílkovi a panu Smolakovi, kteří pro mě zajistili prodej mé zahrady v Břeclavi. Ten proběhl opravdu rychle a rezervace byla uzavřena již za několik dnů od zahájení nabídky. Pan Sadílek a pan Smolak zahradu i chatu dobře připravili, aby vše působilo v inzerci co nejlépe. Oceňuji také popis a celkovou prezentaci zahrady na internetu. Pánové dokázali vyzdvihnout všechny klady a možnosti prodávané zahrady. Jsem velmi spokojená a můžu je všem doporučit.”

Věra Trhlíková, Břeclavseniorka

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.