Prodej zahrady 610 m² Břeclav

Oplocená zahrada 610 m² s mobilheimem 3+kk (27 m²) a studnou

Prodej zahrady 610 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 449 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 610 m²
Přibližné rozměry: 9,4x65 m
Pozemek: rovinatý
Porost: ovocné stromy, trávník
Stavba / objekt: ANO / mobilheim
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / studna s vodárnou
Elektřina: ANO / 230 V

Cena zahrady: 449 000,- Kč

ID zakázky: 160505-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 610 m² s vybaveným mobilheimem 3+kk (27 m²) a vrtanou studnou s vodárnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada je umístěna v řadě A zahrádkářské kolonie poblíž hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 9,4 m a délkou cca 65 m, celkovou výměrou 610 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,6 m. Přední částí je pozemek orientovaný na jih, zadní na sever. U brány vjezdu je instalována rozvodná skříň se samostatným elektroměrem a jističem. Na zahradě se nachází dva vzrostlé ovocné stromy (meruňka, višeň), trávník a je zde umístěn Mobilheim o velikosti 27 m² s krytou terasou. Mobilheim má celkem 3 obytné místnosti, kuchyňský kout a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Za vstupem do domu se nachází obývák o velikosti 12,50 m² s kuchyňským koutem, vybaveným plynovým sporákem s troubou a grilem a malou lednicí. Vlevo za vstupem je první ložnice o velikosti 5,90 m² a na pravé straně druhá ložnice o velikosti 5,17 m². Z obýváku je pak vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou o velikosti 3,16 m². V domě je dostatek úložných prostor a celé zařízení působí velmi útulně. Z levé venkovní strany mobilního domu je menší technická místnost velikosti 0,27 m², ve které je umístěna plynová karma na ohřev vody. Vytápění domu je zajištěno plynovým krbem. V celém domě je zavedena elektřina 230 V. Elektřina je také vedena po celé délce zahrady ústící v krytých zásuvkách na třech různých místech. Na pozemku je vrtaná studna o průměru 0,50 m a hloubkou cca 3,00 m, která je napojena na domácí vodárnu a poskytuje dostatek vody pro provoz domu, pro napouštění bazénu i k zalévání zahrady. Voda čerpaná ze studny je v této lokalitě po úpravě pitná. Odpadní vody jsou svedeny do dvou nádrží, každá o objemu 1000 litrů. Na pozemku je vybudováno dětské pískoviště, konstrukce na houpačku a jsou zde možnosti i dostatek prostoru pro vybudování koupacího jezírka, nebo bazénu.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávajícího:

“Rád bych poděkoval pánům Tomáši Sadílkovi a Davidu Smolakovi za naprosto profesionální, vstřícné, rychlé a bezvadné jednání při zprostředkování prodeje mé zahrady. Vše proběhlo bez nejmenších potíží a vždy k mé naprosté spokojenosti, mohu všem jen doporučit!!!”

Tomáš Sucháček, Brnomanažer dopravy