Prodej zahrady 5 094 m² Břeclav

Velká zahrada 5 094 m² se širokými možnostmi využití

Prodej zahrady 5 094 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 550 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 5 094 m²
Přibližné rozměry: 72x108x120 m
Pozemek: rovinatý
Porost: traviny
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / možnost zřízení studny
Elektřina: ANO / u hranice pozemku

Cena zahrady: 550 000,- Kč

ID zakázky: 150903-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, velkou, rovinatou zahradu o velikosti 5 094 m² v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél cesty širokou zhruba 72 m a dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 120 a 108 m. Celková výměra pozemku je 5 094 m² s orientací přední částí na sever, zadní částí na jih. Zahrada je z jedné strany oplocena a má široké možnosti využití. Na pozemku je možnost vybudování studny, lokalita je bohatá na spodní vodu, která může být po úpravě také pitná. Na hranici pozemku je možnost připojení elektřiny 230 i 400 V. Velkou výhodou zahrady je její umístění na okraji  zahrádkářské kolonie vedle příjezdové komunikace, různé možnosti využití a případné další rozparcelování na menší celky.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávajícího:

“Tomáš Sadílek vše perfektně zajistil a my se nemuseli o nic starat. Profesionální přístup a maximální zhodnocení zahrady. Dávám jedničku s hvězdičkou.”

Josef Akai, Břeclavtrenér veslování

Reference kupujících:

“Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Tomáši Sadílkovi a panu Davidu Smolakovi za to, jak skvěle plní to, co slíbí. V našem případě vše splněno na 100%. Jako spokojení klienti Vám přejeme úspěšné podnikání a Vaše realitní služby doporučujeme všem přátelům a známým.”

Zdeňka a Jiří Ondruškovi, Bojkovicezastupitelka města, lesník

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.