Prodej zahrady 1 201 m² Břeclav

Oplocená zahrada 1 201 m² s projektem chaty a kopanou studnou

Prodej zahrady 1 201 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 285 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 1 201 m²
Přibližné rozměry: 23x43 + 2,5x85 m
Pozemek: rovinatý
Porost: náletové keře
Stavba / objekt: ANO / ve fázi projektu
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / kopaná studna
Elektřina: ANO / na hranici pozemku

Cena zahrady: 285 000,- Kč

ID zakázky: 160901-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali celkově oplocenou rovinatou zahradu o výměře 1 201 m² se studnou a projektem chaty o velikosti 25 m² včetně projektové dokumentace v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada se nachází mezi řadou C a D zahrádkářské kolonie a díky odstupu od hlavní cesty poskytuje dostatek soukromí a klidu. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 23 m, délkou cca 43 m, je oplocený a vjezd na něj je možný vlastní příjezdovou cestou o šířce 2,5 m a délce cca 85 m. Celková výměra pozemku dle KN je 1 201 m². Pozemek je přední částí orientovaný na jih, zadní na sever. Vjezd na zahradu zajišťuje posuvná brána o šířce 2,5 m. Na zahradě se nachází kopaná studna s hloubkou cca 7 m a průměrem 1 m, která poskytne dostatek vody k zalévání zahrady i pro případné napouštění bazénu. Studna má platné kolaudační rozhodnutí. Na pozemku jsou možnosti i dostatek prostoru pro vybudování koupacího jezírka, nebo bazénu. Na hranici pozemku u příjezdové cesty je možnost napojení elektřiny. Na zahradě je umístěna karoserie dodávky sloužící jako sklad nářadí. Je zde také stavební materiál připravený na stavbu chaty. Ke stavbě chaty o velikosti 25 m² je zpracovaná projektová dokumentace, která je také součástí prodejní ceny zahrady.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! PRODÁNO !

Reference kupujícího:

“Realitní kancelář pana Sadílka a pana Smolaka můžu vřele doporučit dalším klientům, co mají zájem o prodej nebo koupi zahrady či jiné nemovitosti. Koupě naší zahrady proběhla bez jediného problému. Moc děkujeme a doporučujeme. P.S. VELIKÁ SPOKOJENOST”

Pavol Ižo, Břeclavřidič zásilkové služby