Prodej pozemku 3 593 m², Lednice

atraktivní a vyhledávaná lokalita na hranici obce Lednice na Moravě

Pozemek vhodný jako zahrada, pole, vinohrad, nebo ovocný sad

Prodej pozemku 3 593 m², Lednice

Cena pozemku 124 825,- Kč

PRODÁNO

Pozemek, Lednice na Moravě

Celková výměra: 3 593 m²
Přibližné rozměry: cca 99,8x36 m
Pozemek: rovinatý
Porost: NE
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: po souhlasu SÚ
Voda: možnosti využití závlahy
Elektřina: NE

Cena pozemku: 124 825,- Kč

ID zakázky: 170602-001

Popis pozemku

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali rovinatý, dobře situovaný pozemek 3 593 m², vhodný k využití jako zahrada, pole, nebo pro výsadbu vinohradu či ovocného sadu, v Lednici, trať Za starou Frutou. Pozemek je vedený v Katastru nemovitostí jako orná půda a jeho užívání lze změnit dle výše uvedených možností. Nachází se za zahradou Mendelovy univerzity, po pravé straně při výjezdu z Lednice, směrem na Valtice.

Pozemek má obdélníkový tvar s délkou pravé strany cca 101,16 m, délkou levé strany 98,45 m, šířkou přední části 36 m a šířkou zadní části 36,13 m. Celková výměra dle KN je 3 593 m². Pozemek je velmi dobře přístupný zepředu i zezadu a příjezd k němu je možný polními cestami v majetku obce Lednice. Pozemek je svojí přední částí orientovaný na jihovýchod, zadní na severozápad. V územním plánu je pozemek vedený v kategorii ZO - plochy zemědělské - orná půda. Jedná se o pozemek s velmi dobrou bonitou půdy ve třídě 1., na kterém je v současné době na základě ústní dohody provozována zemědělská činnost třetí osobou do konce měsíce října 2017.

Pozemek je možné napojit na závlahový systém, jehož přípojka se nachází ve vzdálenosti cca 145 m. Cena za využití závlahového systému je dle druhu zavlažované plodiny a po domluvě s provozovatelem, společností VIA AQUA s.r.o., Velké Bílovice.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! PRODÁNO !

Fotogalerie pozemku

Poptáváte podobný pozemek? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.