Prodej zahrady 1 653 m² Břeclav

Oplocená zahrada 1 653 m² s jezírkem, unimo buňkou a přístřešky

Prodej zahrady 1 653 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 355 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 1 653 m²
Přibližné rozměry: 22x75 m
Pozemek: rovinatý
Porost: traviny, plevel, náletové keře
Stavba / objekt: ANO / unimo buňka
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / jezírko
Elektřina: ANO / u hranice pozemku

Cena zahrady: 355 000,- Kč

ID zakázky: 150902-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali velkou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 1 653 m² s malým přírodním jezírkem, několika přístřešky a unimo buňkou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou zhruba 22 m, délkou přibližně 75 m, celkovou výměrou 1 653 m² dle KN, je orientovaná přední částí na jih, zadní severně, je oplocená a má různé možnosti využití. Vjezd je zajištěn dostatečně širokou bránou (cca 5 m). Na pozemku se nachází jezírko s dostatkem spodní vody, unimo buňka a přístřešek vhodný například k chovu hospodářských zvířat či uskladnění materiálu, výpěstků, nebo nářadí. Vodu z jezírka je možné využít k zavlažování, nebo pro tyto i jiné účely vybudovat studnu. Voda v této lokalitě je po úpravě pitná. Na pozemku je dostatek prostoru například i pro vybudování bazénu. Na hranici pozemku je vedena elektřina 230 i 400 V. Velkou výhodou pozemku je jeho umístění na okraji  zahrádkářské kolonie hned vedle příjezdové komunikace s možností vjezdu a parkování až několika nákladních vozidel.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávajícího:

“Dobrý den, tímto chci velmi poděkovat panu Tomáši Sadílkovi a panu Davidu Smolakovi za spolehlivou práci při prodeji mojí zahrady v Břeclavi U letiště. Pánové vše zařídili rychle a jejich realitní kancelář můžu všem vřele doporučit. Jsem opravdu velmi spokojený. Děkuji.”

Josef Větrovec, Břeclavsenior

Reference kupujících:

“Děkuji této RK za vše! Udělali všechno od A - Z k naší spokojenosti, o nic jsme se nemuseli nestarat, informovali nás o každém kroku okamžitě, vše za nás vyřídili včetně přepisu energií, daňové přiznání atd.. Vše fungovalo od prvního okamžiku, kdy jsme akutně potřebovali na prohlídku v neděli večer (RK jsme oslovili v neděli odpoledne) a nebyl to žádný problém. Slovo "problém" vůbec v této RK neznají. Spokojený klient je pro ně priorita. Absolvovali jsme u nich jak koupi zahrady tak i prodej. 1000% spokojenost s obojím.”

Bohdana a Kamil Bodnarovi, Břeclavúřednice, řidič z povolání

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.