Reference

Vaše spokojenost je pro nás motivací dělat naši práci na 100%.

Co o naší práci říkají naši klienti:

“Dobrý den, chtěli bychom s manželem poděkovat za ochotu a příjemný přístup. Tato firma zvládá kombinovat profesionalitu a lidskost. Díky.”

Novákovi, Brnohlavní pokladní, stavař

“Dobrý den. Chtěla bych poděkovat panu Tomáši Sadílkovi a panu Davidu Smolakovi za perfektní profesionální služby, které budu určitě všem vřele doporučovat.Také přeji hodně úspěchů v jejich další práci, spokojené klienty a hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v Novém roce.”

Ivana Frýbertová, Břeclavúčetní

“Rád bych poděkoval pánům Tomáši Sadílkovi a Davidu Smolakovi za naprosto profesionální, vstřícné, rychlé a bezvadné jednání při zprostředkování prodeje mé zahrady. Vše proběhlo bez nejmenších potíží a vždy k mé naprosté spokojenosti, mohu všem jen doporučit!!!”

Tomáš Sucháček, Brnomanažer dopravy

“Rozhodla jsem se prodat zahrádku v Mikulově na Mušlově a dala jsem si inzeráty do Billy a Tesca a čekala na zájemce o koupi. Po krátké době se mi ozval pan Sadílek a nabídl mi pomoc s prodejem. Byla jsem překvapená v jak krátké době dokázal zahrádku prodat. Nemusela jsem se o nic starat a pan Sadílek vše zařídil včetně daňového přiznání. Perfektní služby od začátku až do konce. Děkuji a přeji hodně úspěchů v další jejich činnosti.”

Marta Zbořilová, Mikulovseniorka

“Děkuji této RK za vše! Udělali všechno od A - Z k naší spokojenosti, o nic jsme se nemuseli nestarat, informovali o každém kroku okamžitě, vše za nás vyřídili vč. přepisu energií, daňové přiznání atd.. Vše fungovalo od prvního okamžiku, kdy jsme akutně potřebovali na prohlídku v neděli večer (RK jsme oslovili v neděli odpoledne) a nebyl to problém. Slovo "problém" vůbec v této RK neznají. Spokojený klient je pro ně priorita. Absolvovali jsme u nich jak koupi zahrady tak i prodej. 1000% spokojenost s obojím.”

Bohdana a Kamil Bodnarovi, Břeclavúřednice, řidič z povolání

“Dobrý den, tímto chci poděkovat panu Tomáši Sadílkovi a panu Davidu Smolakovi za spolehlivou práci při prodeji mojí zahrady v Břeclavi U letiště. Pánové vše zařídili rychle a jejich realitní kancelář můžu všem vřele doporučit. Jsem velmi spokojený. Děkuji.”

Josef Větrovec, Břeclavsenior

"Dobrý den, ve spolupráci s touto realitní kanceláří jsem realizoval nákup zahrady v oblasti Mikulova. S pány Sadílkem a Smolakem byla výborná spolupráce a celý obchod proběhl rychle, profesionálně a v přátelské atmosféře. Oceňuji filozofii s jakou realizují svoje obchodní plány, držím jim palce a pokud v jejich regionu budu v budoucnu potřebovat realitní služby či radu, tak se na ně rád s důvěrou obrátím.”

Ing. František Nešpor, Prahamanažer výstavby

“Při zadání zakázky - podepsání smlouvy, stručné a jasné vysvětlení podmínek mezi realitkou a mnou - velmi dobrá informovanost v průběhu prodeje - vyřizování na katastru, daň, atd... pružné a důsledné - velmi dobrá organizace při podepisování smluv mezi kupujícími a mnou - úschova peněz - zápis na katastru - velmi vstřícné a korektní jednání pana Sadílka.”

Vladimír August, Mikulovsenior

“Tomáš Sadílek vše perfektně zajistil a my se nemuseli o nic starat. Profesionální přístup a maximální zhodnocení zahrady. Dávám jedničku s hvězdičkou.”

Josef Akai, Břeclavtrenér veslování

“Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Tomáši Sadílkovi a panu Davidu Smolakovi za to, jak skvěle plní to, co slíbí. V našem případě vše splněno na 100 %. Jako spokojení klienti Vám přejeme úspěšné podnikání a Vaše služby doporučujeme všem přátelům a známým.”

Zdeňka a Jiří Ondruškovi, Bojkovicezastupitelka města, lesník

“Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři pana Sadílka a pana Smolaka za profesionální a vstřícné služby při koupi zahrady.”

Jana a Petr J., Břeclavpracovnice ve výrobě, technik

“Děkuji panu Sadílkovi a panu Smolakovi, kteří pro mě zajistili prodej zahrady v Břeclavi. Ten proběhl opravdu rychle a rezervace byla uzavřena již několik dnů od zahájení nabídky. Pan Sadílek a pan Smolak zahradu i chatu připravili tak, aby vše působilo v inzerci co nejlépe. Velmi také oceňuji pěkný popis a celkovou prezentaci zahrady na internetu. Pánové dokázali vyzdvihnout všechny klady a možnosti prodávané zahrady. Jsem velmi spokojená a můžu je všem doporučit.”

Věra Trhlíková, Břeclavseniorka