Prodej zahrady 590 m² Břeclav

Oplocená zahrada 590 m² s dřevěnou chatou a studnou s čerpadlem

Prodej zahrady 590 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 310 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 590 m²
Přibližné rozměry: 15x40 m
Pozemek: rovinatý
Porost: ovocné stromy, trávník
Stavba / objekt: ANO / Chata 12 m²
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / studna s čerpadlem
Elektřina: ANO / 230 V

Cena zahrady: 310 000,- Kč

ID zakázky: 160401-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 590 m² s dřevěnou chatou 12 m², ovocnými stromy a skružovou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada se nachází v menší uzavřené části zahrádkářské kolonie s přístupem společnou vstupní bránou širokou 4,85 m. Pozemek má zhruba obdélníkový tvar se šířkou cca 15 m, délkou přibližně 40 m, celkovou výměrou 590 m² dle KN, je oplocený a vstup na něj je zajištěn posuvnou bránou širokou 3,7 m. Přední částí je pozemek orientovaný na sever, zadní na jih. Hned za branou se po levé straně nachází dřevěná kůlna o velikosti 4,7 m². Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy (jabloně, meruňky, višeň, třešeň), okrasné rostliny a trávník. Na pozemku je postavena dřevěná chata o velikosti 12 m² dle KN. Chata má celkem 6 místností, 3 z toho obytné. Za vstupem se nachází prosklená obytná veranda velikosti 11,47 m². Z verandy se jde chodbou o velikosti 3,72 m² k obytné kuchyni 10,27 m² a komoře 1,82 m². Z obytné kuchyně je pak vstup do podkroví velkého 10,22 m². Další menší komora o velikosti 1,1 m² je přístupná z venkovní strany chaty. Do chaty je zavedena elektřina 230 V. Na zahradě je vybudováno suché WC, skružová studna s čerpadlem o průměru 0,98 m a hloubkou cca 3,4 m a záchytná nádrž na dešťovou vodu s napojením na zahradní sprchu. Voda čerpaná ze studny je v této lokalitě po úpravě pitná. Na pozemku je dostatek prostoru například pro vybudování bazénu.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávajících:

“Děkuji této RK za vše! Udělali všechno od A - Z k naší spokojenosti, o nic jsme se nemuseli nestarat, informovali nás o každém kroku okamžitě, vše za nás vyřídili včetně přepisu energií, daňové přiznání atd.. Vše fungovalo od prvního okamžiku, kdy jsme akutně potřebovali na prohlídku v neděli večer (RK jsme oslovili v neděli odpoledne) a nebyl to žádný problém. Slovo "problém" vůbec v této RK neznají. Spokojený klient je pro ně priorita. Absolvovali jsme u nich jak koupi zahrady tak i prodej. 1000% spokojenost s obojím.”

Bohdana a Kamil Bodnarovi, Břeclavúřednice, řidič z povolání

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.