Prodej zahrady 2 839 m² Břeclav

Velká, rovinatá, dobře přístupná zahrada o výměře 2 839 m²

Prodej zahrady 2 839 m², Břeclav, U letiště

Cena zahrady 647 800,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Břeclav, U letiště

Celková výměra: 2 839 m²
Přibližné rozměry: 34x81x33x89 m
Pozemek: rovinatý
Porost: náletové traviny
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: NE / možnost vyhloubení studny
Elektřina: ANO / na hranici pozemku

Cena zahrady: 647 800,- Kč

ID zakázky: 170203-301

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali velkou, dobře přístupnou, po stranách oplocenou zahradu obdélníkového tvaru s výměrou 2 839 m² dle KN, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště.

Zahrada se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Má přibližně obdélníkový tvar s přední šířkou cca 34 metrů, s levou délkou cca 81 metrů, zadní šířkou cca 33 metrů a pravou délkou cca 89 metrů. Pozemek je svojí přední částí orientovaný severovýchodně, zadní částí na jihozápad, po stranách je oplocený a vjezd na něj je možný přímo z příjezdové cesty. Na zahradě je možné dle územního plánu postavit rekreační nebo zemědělský objekt do velikosti až 25 m² a po schválení změny územního plánu objekt do velikosti až do 80 m². Díky dostatku spodní vody je zde možné vybudování studny. Rovinatý terén, dostatek prostoru a spodní vody, přímo vybízí k vybudování koupacího jezírka nebo bazénu. Připojení na elektřinu je možné na hranici pozemku.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! PRODÁNO !

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.