Prodej zahrady s chatou

Nabídka prodeje zahrad s chatou:

Jižní Morava

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme prodej pečlivě udržované relaxační zahrady (podílu v zahrádkářské kolonii o výměře 386 m² 4/192 z 18 551 m²), s chatou 19 m², 2 pergolami, skleníkem a ovocnými a okrasnými stromy v zahrádkářské kolonii Brno - Lesná, U rozvodny, areál A. Zahrada se nachází téměř uprostřed oploceného areálu A zahrádkářské kolonie. Zahrada má téměř obdélníkový tvar s délkou přibližně 29,2 m a šířkou cca 13,2 m. Celková výměra pozemku dle KN je 18 551 m² a ke koupi je podíl velikosti 4/192.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady s chatou, které jsme prodali, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali celkově oplocenou rovinatou zahradu o výměře 1 201 m² se studnou a projektem chaty o velikosti 25 m² včetně projektové dokumentace v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází mezi řadou C a D zahrádkářské kolonie a díky odstupu od hlavní cesty poskytuje dostatek soukromí a klidu. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 23 m, délkou cca 43 m, je oplocený a vjezd na něj je možný vlastní příjezdovou cestou o šířce 2,5 m a délce cca 85 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 588 m² s malým vinohradem, několika stromy, obytnou buňkou a vlastní studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě B jako první od hlavní příjezdové cesty. Pozemek má obdélníkový tvar o šířce cca 9,27 m v přední části, přibližně 12 m v zadní části, délce zhruba 56 m a celkové výměře 588 m² dle KN. Vjezd na pozemek je možný bránou o šířce 3,5 m v přední části a vstup také brankou z boku v zadní části.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, oplocenou zahradu velikosti 827 m² s podsklepenou chatou se zastavěnou plochou třicet m² a kopanou studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě A zahrádkářské kolonie a vede přes celou šířku až do řady B. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 6,7 m a délkou cca 123,5 m, celkovou výměrou 827 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je možný jak z řady A tak i z řady B. Přední částí je pozemek orientovaný na jih, zadní částí na sever.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 610 m² s vybaveným mobilheimem 3+kk (27 m²) a vrtanou studnou s vodárnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada je umístěna v řadě A zahrádkářské kolonie poblíž hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 9,4 m a délkou cca 65 m, celkovou výměrou 610 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 590 m² s dřevěnou chatou 12 m², ovocnými stromy a skružovou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v menší uzavřené části zahrádkářské kolonie s přístupem společnou vstupní bránou širokou 4,85 m. Pozemek má zhruba obdélníkový tvar se šířkou cca 15 m, délkou přibližně 40 m, celkovou výměrou 590 m² dle KN, je oplocený a vstup na něj je zajištěn posuvnou bránou širokou 3,7 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 580 m² s podsklepenou zděnou chatou 9 m² a kopanou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, Na Širokých. Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou cca 15,5 m, délkou cca 37 m, celkovou výměrou 580 m² a je oplocená. Jsou na ní vysázeny ovocné stromy, záhony s květinami, políčko dýní, záhon rajčat, řádky brambor a další rostliny atd.. Na zahradě se nachází podsklepená zděná chata o rozměrech 3x3 m (9 m²).