Prodej zahrady 386 m² Brno, Lesná

Zahrádkářská kolonie Brno - Lesná, U rozvodny

Relaxační zahrada 386 m² s chatou, 2 pergolami, skleníkem a stromy

Prodej zahrady 386 m², Brno, Lesná

Cena zahrady 455 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Brno, Lesná, U rozvodny

Celková výměra: 386 m²
Přibližné rozměry: cca 29,2x13,2 m
Pozemek: rovinatý/velmi mírně svažitý
Porost: ovocné a okrasné stromy
Stavba / objekt: ANO /Chata 19 m²
Možnosti stavby: ANO / dle ÚP
Voda: ANO / pitná z vodovodního řadu
Elektřina: ANO / baterie 12 V + LED

Cena zahrady: 455 000,- Kč

ID zakázky: 170701-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali pečlivě udržovanou relaxační zahradu (podíl v zahrádkářské kolonii o výměře 386 m² 4/192 z 18 551 m²), s chatou 19 m², 2 pergolami, skleníkem a ovocnými a okrasnými stromy v zahrádkářské kolonii Brno - Lesná, U rozvodny, areál A.

Zahrádkářská kolonie, ve které se zahrada nachází, je vyhledávanou lokalitou milovníků aktivního odpočinku, situovaná na severním okraji Brna, v městské části Lesná, směrem na Soběšice. Jedná se o ohraničenou oblast obklopenou přírodou s přístupem po asfaltových a zpevněných komunikacích. Území je vyčleněno v ÚP jako "Plochy s objekty pro individuální rekreaci" s povolením výstavby rekreačních objektů. Zahrada je dostupná vozidlem ze sídliště Lesná cca za 1-3 minuty, na kole zhruba do 5 až 10 minut. Zastávka autobusu MHD je vzdálena od zahrady přibližně do 5 minut chůze.

Zahrada se nachází téměř uprostřed areálu A zahrádkářské kolonie. Celý areál je oplocený po obvodu a ke vstupu a vjezdu slouží dvě brány o šířce cca 4 metry. Zahrada má téměř obdélníkový tvar s délkou cca 29,2 m a šířkou cca 13,2 m. Celková výměra pozemku dle KN je 18 551 m² a ke koupi je podíl velikosti 4/192. Pozemek je přední částí orientovaný na severovýchod, zadní na jihozápad.

Na zahradě rostou ovocné stromy (5 jabloní, 1 višeň, 1 švestka), 4 hlavy vinné révy a několik okrasných dřevin.

Na pozemku se nachází zděná chata o velikosti 19,1 m² se suchým sklepem 3,7 m², postavená v roce 2015. V chatě je nová kuchyňská linka se dřezem, plynový sporák s troubou na PB láhve a další zařízení. Před vstupem do chaty je pergola s posezením o velikosti 16,4 m². Za chatou je kamenný zahradní krb a nádrž na vodu o objemu 1 m³. Ve střední části zahrady je dětský domek 1,2 m², dětská pergola 7,4 m² se skluzavkou a kotcem pro psa a skleník velký 7,5 m². Ve spodní části zahrady pod skleníkem je posezení z betonových odlitků, plechová bouda na nářadí o velikosti 8,2 m², suché WC a zpevněné místo pro parkování vozidel. V chatě i na zahradě jsou rozvody pitné vody z vodovodního řadu s vlastními měřidly. Připojení elektřiny zde není, světlo v chatě zajišťuje silná 12 V baterie napojená na LED svítidla.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! PRODÁNO !