Prodej zahrady u vody

Nabídka prodeje zahrad u vody:

Jižní Morava

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme prodej 2 oplocených zahrad jako celku o výměře 1 684 m² (793 m² a 891 m²) s vlastní přípojkou elektřiny, studnou s čerpadlem a závlahami, třemi přístřešky a ovocnými stromy v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady C zahrádkářské kolonie, blízko řeky Dyje. Obě zahrady mají obdélníkový tvar a přímo na sebe navazují. Přední zahrada má délku přibližně 130 m, šířku cca 6 m a zadní zahrada má délku zhruba 61 m a šířku cca 14,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej šest částečně oplocených zahrad s ovocnými stromy, každá o výměře cca 500 m² včetně příjezdové cesty, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Jednotlivé zahrady jsou obdélníkového tvaru o délce cca 24 m, šířce cca 18 m, mají podíl na společné přístupové cestě, vnějším okrajem jsou oplocené a vjezd na ně je možný vlastní příjezdovou cestou se šířkou cca 3,8 m.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady u vody, které jsme prodali, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali tři velké, dobře situované obdélníkové zahrady vedle sebe, s výměrami 920 m², 948 m² a 971 m², zahrádkářská kolonie Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Jednotlivé zahrady mají přibližně obdélníkový tvar s délkou cca 85 metrů a šířkou přibližně 11 metrů. Krajní zahrady jsou po stranách oplocené a vjezd na všechny je možný hned z hlavní příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali velkou, dobře přístupnou, po stranách oplocenou zahradu obdélníkového tvaru s výměrou 2 839 m² dle KN, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje a má přibližně obdélníkový tvar s délkou cca 85 metrů a šířkou cca 33 m. Pozemek je po obou bočních stranách oplocený a vjezd na něj je možný z hlavní příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, z části oplocenou zahradu o výměře 1 329 m² s registrovaným vinohradem, ovocnými stromy a pěkným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 15 m, délce přibližně 88,6 m a celkové výměře 1 329 m² dle KN. Je orientovaná přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskvoně, jabloně, meruňky, třešně, višně, hrušně, ryngle, moruše, ořech) a registrovaný vinohrad.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, částečně oplocenou zahradu o velikosti 648 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 7,5 m, délce přibližně 86,4 m a celkové výměře 648 m² dle KN. Svojí přední částí je orientovaná na jihovýchod, zadní na severozápad. Na zahradě rostou ovocné stromy, rybíz, okrasný keř „kalina“ a několik hlav vinné révy.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, oplocenou zahradu velikosti 827 m² s podsklepenou chatou se zastavěnou plochou třicet m² a kopanou studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě A zahrádkářské kolonie a vede přes celou šířku až do řady B. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 6,7 m a délkou cca 123,5 m, celkovou výměrou 827 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je možný jak z řady A tak i z řady B. Přední částí je pozemek orientovaný na jih, zadní částí na sever.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 610 m² s vybaveným mobilheimem 3+kk (27 m²) a vrtanou studnou s vodárnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada je umístěna v řadě A zahrádkářské kolonie poblíž hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 9,4 m a délkou cca 65 m, celkovou výměrou 610 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali velkou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 1 653 m² s malým přírodním jezírkem, několika přístřešky a unimo buňkou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou přibližně 22 m, délkou přibližně 75 m, celkovou výměrou 1 653 m² dle KN, je orientovaná přední částí na jih, zadní na sever, je oplocená a má různé možnosti využití. Vjezd na pozemek je umožněn dostatečně širokou bránou (cca 5 m).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, velkou, rovinatou zahradu o velikosti 5 094 m² v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél cesty širokou zhruba 72 m a dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 120 a 108 m. Celková výměra pozemku je 5 094 m² s orientací přední částí na sever, zadní částí na jih. Zahrada je z jedné strany oplocena a má široké možnosti využití. Na pozemku je možnost vybudování studny, lokalita je bohatá na spodní vodu.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dva menší pozemky jako celek: zahradu o velikosti 1 366 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada se skládá ze 2 částí. Jedna část je celkově oplocená a pečlivě udržovaná, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 7,5 m, délce přibližně 88 m, celkovou výměru 659 m² a jsou zde ovocné stromy a malý vinohrad. Celek je přibližně obdélníkového tvaru o šířce cca 15,5 m, délce přibližně 88 m a výměře 1 366 m².