Prodej zahrady 1 366 m² Mikulov

Udržovaná zahrada 1 366 m² s krásným výhledem a vinohradem

Prodej zahrady 1 366 m², Mikulov, Mušlov

Cena zahrady 125 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada Mikulov, lokalita Mušlov

Celková výměra: 1 366 m²
Přibližné rozměry: 15,5x88 m
Pozemek: svažitý
Porost: ovocné stromy, vinná réva
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: NE
Voda: ANO / nádrž 1000 l
Elektřina: NE

Cena zahrady: 125 000,- Kč

ID zakázky: 160101-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dva menší pozemky jako celek: zahradu o velikosti 1 366 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov.

Zahrada se skládá ze 2 částí. Jedna část je celkově oplocená a pečlivě udržovaná, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 7,5 m, délce přibližně 88 m, celkovou výměru 659 m² a jsou zde ovocné stromy a malý vinohrad. Na zavlažování této části zahrady je použita zadržovací nádrž na dešťovou vodu o objemu 1000 litrů, ze které je rozvedena hadicí po zahradě. Vjezd na tuto část zahrady je zajištěn dostatečně širokou bránou. Druhá část je oplocena jen částečně, udržovaná je zběžně, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 8 m, délce přibližně 88 m, celkové výměře 707 m² a jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskve, třešně, jabloně, meruňky, hrušně) a ořech. Celek je tedy obdélníkového tvaru o šířce zhruba 15,5 m, délce přibližně 88 m, celkové výměře 1 366 m² a je orientovaný přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Velkou výhodou pozemku je jeho umístění uprostřed zahrádkářské kolonie hned vedle příjezdové komunikace s možností vjezdu i parkování.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávající:

“Rozhodla jsem se prodat zahrádku v Mikulově na Mušlově a dala jsem si inzeráty do Billy a Tesca a čekala na zájemce o koupi. Po velmi krátké době se mi ozval pan Sadílek a nabídl mi pomoc s prodejem. Byla jsem překvapená v jak krátké době dokázal zahrádku prodat. Nemusela jsem se o nic starat a pan Sadílek vše zařídil včetně vypracování daňového přiznání. Perfektní služby od začátku až do konce. Děkuji a přeji hodně úspěchů v další jejich činnosti.”

Marta Zbořilová, Mikulovseniorka

Reference kupujícího:

"Dobrý den, ve spolupráci s touto realitní kanceláří jsem realizoval nákup zahrady v oblasti Mikulova. S pány Sadílkem a Smolakem byla výborná spolupráce a celý obchod proběhl rychle, profesionálně a v přátelské atmosféře. Oceňuji filozofii s jakou realizují svoje obchodní plány, držím jim palce a když v jejich regionu budu v budoucnu potřebovat realitní služby či radu, rád se na ně s důvěrou obrátím.”

Ing. František Nešpor, Prahamanažer výstavby

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.