Prodej zahrady s výhledem

Nabídka prodeje zahrad s pěkným výhledem:

Již brzy nová nabídka zahrady s výhledem na prodej.

Máte na prodej zahradu s pěkným výhledem?
Prodejte ji rychle a bezpečně naším prostřednictvím!

Proč prodat zahradu naším prostřednictvím?

  • Jsme kvalifikovaní specialisté na prodej zahrady
  • Máme rozsáhlou databázi poptávajících klientů
  • Služby spojené s prodejem Vám poskytneme zdarma

S námi je prodej zahrady rychlý a bezpečný.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady s výhledem, které jsme prodali, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, udržovaný vinohrad o velikosti 1 952 m², cca 750 hlav, s hezkým výhledem na Čejč a široké okolí. Vinohrad je součástí vyhlášených viničních tratí Staré hory, severně od Čejče směrem na Karlín, v k.ú. Hovorany. Tato lokalita je obklopena přírodou, dobře přístupná po asfaltové komunikaci a je dostupná z Čejče autem zhruba za 3 minuty a na kole do 10 minut. Zastávka autobusu je od vinohradu vzdálena cca 25 minut chůze a zastávka vlaku přibližně 40 minut chůze.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali zajímavý, dobře situovaný pozemek 3 032 m² s možností stavby sklepa nebo chaty, vhodný k využití jako zahrada nebo pro výsadbu vinohradu či ovocného sadu, s krásným výhledem do krajiny, na okraji obce Násedlovice. Pozemek se nachází na kopci nad vinnými sklepy mezi vinohrady, od posledního domu Násedlovic ve vzdálenosti 60 m. Dostupnost autem do centra Násedlovic je přibližně okolo 2 minut (616 m).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad o velikosti 288 m² na pozemku v osobním vlastnictví, 374 m² na pozemku Státního pozemkového úřadu s nájmem 500,- Kč/rok, s krásným výhledem na mikulovský zámek, Svatý Kopeček a Nový rybník u Mušlova, v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Vinohrad má přibližný obdélníkový tvar, kde je šířka přední části cca 9,79 m, šířka zadní části cca 10,23 m, celková délka cca 65,93 m a výměra dle KN je 662 m² (z toho 288 m² v OV a 374 m² SPÚ).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, udržovaný vinohrad o velikosti 1 226 m² a ovocný sad velikosti 2 192 m², s pěkným výhledem na Pálavu a okolí. Vinohrad se sadem se nachází ve vyhlášené viniční trati Kraví Hora, na jih od Němčiček, směrem na Bořetice. Přední částí je situovaný jihozápadně, zadní částí severovýchodně a je z něj krásný výhled na okolí a Pálavu. Tato vyhlášená vinařská lokalita je oblastí obklopenou přírodou, dobře dostupná po asfaltových a polních komunikacích.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovaný vinohrad o velikosti 1 636 m² s ovocným sadem 747 m² a krásným výhledem na Pálavu. Vinohrad se sadem se nachází ve vyhlášené vinařské lokalitě Kraví Hora, jižně od Němčiček směrem na Bořetice. Přední částí je situovaný jihozápadně, zadní částí severovýchodně a je z něj krásný výhled na okolí a Pálavu. Tato vyhlášená vinařská lokalita je oblastí obklopenou přírodou, dobře dostupná po asfaltových a polních komunikacích.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, z části oplocenou zahradu o výměře 1 329 m² s registrovaným vinohradem, ovocnými stromy a pěkným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 15 m, délce přibližně 88,6 m a celkové výměře 1 329 m² dle KN. Je orientovaná přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskvoně, jabloně, meruňky, třešně, višně, hrušně, ryngle, moruše, ořech) a registrovaný vinohrad.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, částečně oplocenou zahradu o velikosti 648 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 7,5 m, délce přibližně 86,4 m a celkové výměře 648 m² dle KN. Svojí přední částí je orientovaná na jihovýchod, zadní na severozápad. Na zahradě rostou ovocné stromy, rybíz, okrasný keř „kalina“ a několik hlav vinné révy.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad velikosti 1 426 m² se 780 hlavami vinné révy, vzrostlým ořechem a pěkným výhledem do krajiny v lokalitě Mikulov, pod Svatým kopečkem. Vinohrad je součástí lukrativních viničních tratí v atraktivní lokalitě východně od Mikulova směrem na Sedlec. Pozemek má přibližný obdélníkový tvar se spodní šířkou cca 10,4 m, horní šířkou cca 5 m, délkou cca 190 m a jeho celková výměra dle KN činí 1 426 m².

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dva menší pozemky jako celek: zahradu o velikosti 1 366 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada se skládá ze 2 částí. Jedna část je celkově oplocená a pečlivě udržovaná, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 7,5 m, délce přibližně 88 m, celkovou výměru 659 m² a jsou zde ovocné stromy a malý vinohrad. Celek je přibližně obdélníkového tvaru o šířce cca 15,5 m, délce přibližně 88 m a výměře 1 366 m².