Prodej vinohradu 1 426 m² Mikulov

lokalita pod Svatým kopečkem

Udržovaný vinohrad 1 426 m² se 780 hlavami a pěkným výhledem

Prodej vinohradu 1 426 m², Mikulov

Cena vinohradu 155 000,- Kč

PRODÁNO

Vinohrad, Mikulov, Svatý kopeček

Celková výměra: 1 426 m²
Přibližné rozměry: 5-10,4x190 m
Pozemek: svažitý
Porost: vinná réva, ořech
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: NE
Voda: NE
Elektřina: NE

Cena vinohradu: 155 000,- Kč

ID zakázky: 160405-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad velikosti 1 426 m² se 780 hlavami vinné révy, vzrostlým ořechem a pěkným výhledem do krajiny v lokalitě Mikulov, pod Svatým kopečkem.

Vinohrad je součástí lukrativních viničních tratí v atraktivní lokalitě východně od Mikulova směrem na Sedlec. Je situovaný jihovýchodně a je z něj nádherný výhled na široké okolí, na Mušlov, Sedlec, Pálavu a na rakouskou stranu. Tato lokalita je oblastí obklopenou přírodou, přístupná po asfaltových a polních komunikacích a je dostupná z centra Mikulova autem cca za 3 minuty, na kole do 10 minut a zastávka autobusu je od vinohradu vzdálena jen 4 minuty chůze.

Vinohrad má přibližný obdélníkový tvar se spodní šířkou cca 10,4 m, horní šířkou cca 5 m, délkou cca 190 m a jeho celková výměra dle KN činí 1 426 m². Spodní část vinohradu má šest řádků, zhruba od 1/3 pokračuje pěti řádky a přibližně od 3/4 nahoru pokračují řádky čtyři, všechny se sponem 1,5 m. Na začátku vinohradu je bohatě rodící ořech, který poskytuje dostatek stínu pro odpočinek, nebo parkování auta. Svažitost a jihovýchodní orientace vinohradu výrazně přispívají skvělému dozrávání hroznů, které pak mají vyšší cukernatost. Vinohrad byl vysázen v roce 1984 odrůdami André v počtu 480 hlav, Veltlínské zelené v počtu 200 hlav a Ryzlink vlašský v počtu 100 hlav. Tyto vinné keře mají hluboký kořenový systém, který pak dodává vínu z hroznů jeho požadovanou plnost. Vinohrad je registrovaný u UKZUZ Znojmo, Oblekovice. Velkou výhodou vinohradu je jeho umístění, příjezdová komunikace v bezprostřední blízkosti a možnosti vjezdu i parkování přímo na pozemku.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference prodávajícího:

“Při zadání zakázky - podepsání smlouvy, stručné a jasné vysvětlení podmínek mezi realitkou a mnou - velmi dobrá informovanost v průběhu celého prodeje - vyřizování na katastru, daň, atd... pružné a důsledné - velmi dobrá organizace při podepisování smluv mezi kupujícími a mnou - úschova peněz - zápis na katastru - velmi vstřícné a korektní jednání pana Sadílka.”

Vladimír August, Mikulovsenior

Reference kupujícího:

“Rád bych poděkoval pánům Tomáši Sadílkovi a Davidu Smolakovi za precizní přístup při zprostředkování prodeje zahrady. Pro tuto realitní kancelář, oproti jiným, nekončí spolupráce podpisem smlouvy ale bez dalších finančních nároků nám pomohli řešit ještě mnoho dalších detailů při koupi zahrady. Všem budoucím zákazníkům mohu vřele doporučit.”

Bohumil Rosendorfský, Prahavelící důstojník