Prodej pozemku 3 032 m², Násedlovice

příjemná lokalita obklopená přírodou, kousek od Kyjova

Pozemek vhodný jako zahrada nebo vinohrad s krásným výhledem

Prodej pozemku 3 032 m², Násedlovice

Cena pozemku 176 280,- Kč

PRODÁNO

Pozemek, Násedlovice

Celková výměra: 3 032 m²
Přibližné rozměry: 5,4x195x16,18 m
Pozemek: mírně zvlněný
Porost: ov. stromy a náletové dřeviny
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: ANO / dle ÚP
Voda: NE / je v dosahu
Elektřina: NE / je v dosahu

Cena pozemku: 176 280,- Kč

ID zakázky: 170502-001

Popis pozemku

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali zajímavý, dobře situovaný pozemek 3 032 m² s možností stavby sklepa nebo chatky, vhodný k využití jako zahrada nebo pro výsadbu vinohradu či ovocného sadu, s krásným výhledem do krajiny, na okraji obce Násedlovice. Pozemek se nachází na kopci nad vinnými sklepy mezi vinohrady, od posledního domu Násedlovic ve vzdálenosti 60 m. Dostupnost autem do centra Násedlovic je přibližně okolo 2 minut (616 m).

Pozemek má nepravidelný tvar s délkou pravé hranice cca 194,13 m a délkou levé hranice cca 196,62 m, šířkou v přední části cca 5,4 m, šířkou uprostřed 18,61 m a šířkou v zadní části 16,18 m. Jeho celková výměra je dle KN 3 032 m². Pozemek je dobře přístupný, vjezd na něj je možný polní cestou navazující na obecní asfaltovou komunikaci. Pozemek je přední částí orientovaný na západ, zadní na východ. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Na pozemku rostou náletové dřeviny a 4 ks starých ovocných stromů, meruněk a třešní.

Lokalita v intravilánu obce, ve které se pozemek nachází, je vyčleněna platným územním plánem v kategorii S1 - vinné sklepy, návrh nových ploch pro možnost výstavby vinných sklepů ve vinařské lokalitě. Připouští se objekty o výšce do 1 nadzemního podlaží s možností využití podkroví s nutností zachování tradičního charakteru zástavby, zachování původního místního rázu, výškové hladiny a architektonického ztvárnění objektů. V této kategorii je přední část pozemku v délce cca 22 metrů od začátku. Zbylá část pozemku je v kategorii NZv - vinice.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! PRODÁNO !

Fotogalerie pozemku

Poptáváte podobný pozemek? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.