Prodej zahrady Mikulov a okolí

Nabídka zahrad na prodej v Mikulově a okolí:

Již brzy nová nabídka zahrady na prodej
v Mikulově a okolí.

Máte na prodej zahradu v Mikulově a okolí?
Prodejte ji rychle a bezpečně naším prostřednictvím!

Proč prodat zahradu naším prostřednictvím?

  • Jsme kvalifikovaní specialisté na prodej zahrady
  • Máme rozsáhlou databázi poptávajících klientů
  • Služby spojené s prodejem Vám poskytneme zdarma

S námi je prodej zahrady rychlý a bezpečný.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady, které jsme prodali v Mikulově a okolí, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad o velikosti 288 m² na pozemku v osobním vlastnictví, 374 m² na pozemku Státního pozemkového úřadu s nájmem 500,- Kč/rok, s krásným výhledem na mikulovský zámek, Svatý Kopeček a Nový rybník u Mušlova, v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Vinohrad má přibližný obdélníkový tvar, kde je šířka přední části cca 9,79 m, šířka zadní části cca 10,23 m, celková délka cca 65,93 m a výměra dle KN je 662 m² (z toho 288 m² v OV a 374 m² SPÚ).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, z části oplocenou zahradu o výměře 1 329 m² s registrovaným vinohradem, ovocnými stromy a pěkným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 15 m, délce přibližně 88,6 m a celkové výměře 1 329 m² dle KN. Je orientovaná přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskvoně, jabloně, meruňky, třešně, višně, hrušně, ryngle, moruše, ořech) a registrovaný vinohrad.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, částečně oplocenou zahradu o velikosti 648 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 7,5 m, délce přibližně 86,4 m a celkové výměře 648 m² dle KN. Svojí přední částí je orientovaná na jihovýchod, zadní na severozápad. Na zahradě rostou ovocné stromy, rybíz, okrasný keř „kalina“ a několik hlav vinné révy.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad velikosti 1 426 m² se 780 hlavami vinné révy, vzrostlým ořechem a pěkným výhledem do krajiny v lokalitě Mikulov, pod Svatým kopečkem. Vinohrad je součástí lukrativních viničních tratí v atraktivní lokalitě východně od Mikulova směrem na Sedlec. Pozemek má přibližný obdélníkový tvar se spodní šířkou cca 10,4 m, horní šířkou cca 5 m, délkou cca 190 m a jeho celková výměra dle KN činí 1 426 m².

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dva menší pozemky jako celek: zahradu o velikosti 1 366 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada se skládá ze 2 částí. Jedna část je celkově oplocená a pečlivě udržovaná, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 7,5 m, délce přibližně 88 m, celkovou výměru 659 m² a jsou zde ovocné stromy a malý vinohrad. Celek je přibližně obdélníkového tvaru o šířce cca 15,5 m, délce přibližně 88 m a výměře 1 366 m².

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, neoplocenou zahradu o velikosti 1 081 m² s ovocnými stromy a v budoucnu možností výstavby rodinného domu v okrajové části obce Valtice, lokalita Úvaly. Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél silnice širokou zhruba 32 m, dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 62 m a 52 m a se zadní částí širokou cca 9,5 m. Celková výměra pozemku je 1 081 m², přední částí je orientován k jihu, zadní částí na sever.