Prodej zahrady 1 081 m² Valtice

okrajová část obce, lokalita Úvaly

Zahrada 1 081 m² s ovocnými stromy a možností výstavby

Prodej zahrady 1 081 m², Valtice, Úvaly

Cena zahrady 360 000,- Kč

PRODÁNO

Zahrada, Valtice, lokalita Úvaly

Celková výměra: 1 081 m²
Přibližné rozměry: 32x62x9,5x52 m
Pozemek: velmi mírně svažitý
Porost: ovocné stromy, traviny
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: ANO / do 25 m²
Voda: ANO / spodní voda dostupná
Elektřina: ANO / u hranice pozemku

Cena zahrady: 360 000,- Kč

ID zakázky: 150904-001

Popis zahrady

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, neoplocenou zahradu o velikosti 1 081 m² s ovocnými stromy a v budoucnu možností výstavby rodinného domu v okrajové části obce Valtice, lokalita Úvaly.

Zahrada se nachází v turisticky vyhledávané lokalitě atraktivní zejména pro milovníky vína, agroturistiky či cykloturistiky. Pozemek je situovaný v jižní okrajové části Úval u Valtic v krásném prostředí Jižní Moravy poblíž hranic s Rakouskem. Jedná se o dobře přístupnou lokalitu ležící přímo u hlavní cesty směrem na Valtice, vyčleněnou k individuální rekreaci s možností výstavby objektů do 25 m² a širokými možnostmi využití. Zahrada je dostupná z centra Valtic autem cca za 5 minut, na kole do 10 minut a zastávka MHD je vzdálena cca 50 m od zahrady.

Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél silnice širokou zhruba 32 m, dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 62 m a 52 m a se zadní částí širokou cca 9,5 m. Celková výměra pozemku je 1 081 m² s orientací přední částí k jihu, zadní částí na sever, z levé strany je pozemek oplocený. Na zahradě je možnost vybudování studny, území je bohaté na spodní vodu. Na hranici pozemku je možnost připojení elektřiny 230 i 400 V, kanalizace i voda jsou dostupné přes silnici ve vzdálenosti zhruba 10 metrů od pozemku. Velkou výhodou této zahrady je její výhledové zařazení do kategorie Bydlení s možnostmi výstavby rodinných domů.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! PRODÁNO !

Reference kupujících:

“Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři pana Sadílka a pana Smolaka za velmi profesionální a vstřícné služby při koupi zahrady.”

Jana a Petr J., Břeclavpracovnice ve výrobě, technik

Fotogalerie zahrady

Poptáváte podobnou zahradu? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.