Prodej zahrady u lesa

Nabídka prodeje zahrad u lesa:

Jižní Morava

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme prodej pečlivě udržované relaxační zahrady (podílu v zahrádkářské kolonii o výměře 386 m² 4/192 z 18 551 m²), s chatou 19 m², 2 pergolami, skleníkem a ovocnými a okrasnými stromy v zahrádkářské kolonii Brno - Lesná, U rozvodny, areál A. Zahrada se nachází téměř uprostřed oploceného areálu A zahrádkářské kolonie. Zahrada má téměř obdélníkový tvar s délkou přibližně 29,2 m a šířkou cca 13,2 m. Celková výměra pozemku dle KN je 18 551 m² a ke koupi je podíl velikosti 4/192.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady u lesa, které jsme prodali, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad o velikosti 288 m² na pozemku v osobním vlastnictví, 374 m² na pozemku Státního pozemkového úřadu s nájmem 500,- Kč/rok, s krásným výhledem na mikulovský zámek, Svatý Kopeček a Nový rybník u Mušlova, v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Vinohrad má přibližný obdélníkový tvar, kde je šířka přední části cca 9,79 m, šířka zadní části cca 10,23 m, celková délka cca 65,93 m a výměra dle KN je 662 m² (z toho 288 m² v OV a 374 m² SPÚ).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, z části oplocenou zahradu o výměře 1 329 m² s registrovaným vinohradem, ovocnými stromy a pěkným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 15 m, délce přibližně 88,6 m a celkové výměře 1 329 m² dle KN. Je orientovaná přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskvoně, jabloně, meruňky, třešně, višně, hrušně, ryngle, moruše, ořech) a registrovaný vinohrad.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, částečně oplocenou zahradu o velikosti 648 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 7,5 m, délce přibližně 86,4 m a celkové výměře 648 m² dle KN. Svojí přední částí je orientovaná na jihovýchod, zadní na severozápad. Na zahradě rostou ovocné stromy, rybíz, okrasný keř „kalina“ a několik hlav vinné révy.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dva menší pozemky jako celek: zahradu o velikosti 1 366 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada se skládá ze 2 částí. Jedna část je celkově oplocená a pečlivě udržovaná, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 7,5 m, délce přibližně 88 m, celkovou výměru 659 m² a jsou zde ovocné stromy a malý vinohrad. Celek je přibližně obdélníkového tvaru o šířce cca 15,5 m, délce přibližně 88 m a výměře 1 366 m².