Prodej pozemku 1 676 m² Lhota u Chříče

lokalita obklopená přírodou těsně navazující na Křivoklátsko

Dobře přístupný rovinatý pozemek k zastavění o výměře 1 676 m²

Prodej stavebního pozemku 1676 m², Lhota u Chříče

Cena pozemku 319 920,- Kč

PRODÁNO

Pozemek, Lhota u Chříče

Celková výměra: 1 676 m²
Přibližné rozměry: d50, pš28, zš42 m
Pozemek: rovinatý
Porost: NE
Stavba / objekt: NE
Možnosti stavby: ANO / dle ÚP
Voda: ANO / studna
Elektřina: NE / je v dosahu

Cena pozemku: 319 920,- Kč

ID zakázky: 170305-001

Popis pozemku

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali rovinatý, dobře přístupný pozemek určený k zastavění s celkovou výměrou 1 676 m² dle KN, ležící v atraktivní lokalitě obklopené přírodou, těsně navazující na Křivoklátsko, ve Lhotě u Chříče.

Pozemek se nachází po pravé straně při vjezdu do Lhoty směrem od Slatiny. Dostupnost vozidlem do Chříče je přibližně 4 minuty (2,5 km), do Kralovic okolo 19 minut (13,1 km), do Plzně zhruba 54 minut (48,6 km), do Rakovníka je to cca 34 minuty (23,8 km) a do centra Prahy cca 1:23 h (88 km).

Pozemek se skládá ze tří parcel, má přibližně obdélníkový tvar s délkou 50 m, šířkou přední části od cesty cca 28 m a šířkou zadní části cca 42 m. Jeho celková výměra činí dle KN 1 676 m². Pozemek se nachází pouze 22 metrů od hlavní silnice a vjezd na něj je možný z obecní polní cesty, která vede podél jeho délky. Pozemek je přední částí orientovaný jihozápadně, zadní částí na severovýchod. S dalšími obydlími sousedí pouze svojí zadní stranou a tak poskytuje dostatek soukromí a klidu. Studna je v zadní části na samostatné parcele a je společná se sousedem. V obci není vybudována kanalizace, rozvody pitné vody ani zavedený plyn. Elektřina je v dosahu.

Pozemek je v platném územním plánu v kategorii BR – Bydlení a rekreace s možností stavby rodinných domů a je vhodný zejména ke stavbě rekreační chalupy.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! PRODÁNO !

Reference prodávající:

“Děkuji panu Sadílkovi a panu Smolakovi, kteří pro mě zajistili prodej zahrady.Ten proběhl opravdu rychle a rezervace byla uzavřena již několik dnů od zahájení nabídky. Pan Sadílek a pan Smolak zahradu připravili tak, aby vše působilo v inzerci co nejlépe. Velmi také oceňuji pěkný popis a celkovou prezentaci zahrady. Dokázali vyzdvihnout všechny klady a možnosti prodávané zahrady. Pánové mají navíc super příjemné jednání - profesionálové na milion %. Jsem velmi spokojená a všem je mohu doporučit!”

Dana Smáhová, Oráčovpojišťovací poradce

Reference kupující:

“Jedná se o profesionály, kteří mají osobní přístup a dbají na spokojenost a bezpečnost všech zúčastněných stran. Byla jsem s jejich službami nadmíru spokojená a vřele Vám mohu jejich realitní společnost Prodej zahrady CZ doporučit. Panu Sadílkovi za jeho práci, ochotu a vstřícnost velmi děkuji!”

Monika Vačkářová, Prahamanažerka obchodní sítě

Fotogalerie pozemku

Poptáváte podobný pozemek? Volejte 608 662 200, nebo nám napište.

Odesláním poptávky získáte přednostně odpovídající nabídky. * Hvězdičkou označené položky jsou povinné.