Zahrady na prodej

Nabídka zahrad a pozemků k drobnému pěstitelství a relaxaci na prodej:

Jižní Morava

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme prodej velmi dobře přístupného ovocného sadu 1 307 m² v Podivíně, trať Široké čtvrtě.. Předmětem prodeje je podíl o velikosti ideálních 2/3 z celkové výměry 1 961 m² dle KN. V územním plánu je tento pozemek vedený v kategorii NZ - plochy zemědělské - orná půda (je zde možné využití jako stávající sad nebo pole). Sad se nachází u nadjezdu silnice číslo 422 do Podivína směrem z Velkých Bílovic, v těsné blízkosti nájezdu na dálnici D2.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej velkou, z části oplocenou zahradu o výměře 1 540 m² s vinohradem, ovocnými stromy, maringotkou a vlastní studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada je umístěna v řadě B zahrádkářské kolonie, druhá z kraje od hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 8,8 m, délkou cca 175 m, celkovou výměrou 1 540 m² dle KN a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,4 m.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme prodej 2 oplocených zahrad jako celku o výměře 1 684 m² (793 m² a 891 m²) s vlastní přípojkou elektřiny, studnou s čerpadlem a závlahami, třemi přístřešky a ovocnými stromy v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady C zahrádkářské kolonie, blízko řeky Dyje. Obě zahrady mají obdélníkový tvar a přímo na sebe navazují. Přední zahrada má délku přibližně 130 m, šířku cca 6 m a zadní zahrada má délku zhruba 61 m a šířku cca 14,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej šest částečně oplocených zahrad s ovocnými stromy, každá o výměře cca 500 m² včetně příjezdové cesty, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Jednotlivé zahrady jsou obdélníkového tvaru o délce cca 24 m, šířce cca 18 m, mají podíl na společné přístupové cestě, vnějším okrajem jsou oplocené a vjezd na ně je možný vlastní příjezdovou cestou se šířkou cca 3,8 m.

Nenašli jste správnou zahradu? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé zahrady, které jsme prodali, pro Vaši inspiraci:

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, udržovaný vinohrad o velikosti 1 952 m², cca 750 hlav, s hezkým výhledem na Čejč a široké okolí. Vinohrad je součástí vyhlášených viničních tratí Staré hory, severně od Čejče směrem na Karlín, v k.ú. Hovorany. Tato lokalita je obklopena přírodou, dobře přístupná po asfaltové komunikaci a je dostupná z Čejče autem zhruba za 3 minuty a na kole do 10 minut. Zastávka autobusu je od vinohradu vzdálena cca 25 minut chůze a zastávka vlaku přibližně 40 minut chůze.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali pečlivě udržovanou relaxační zahradu (podíl v zahrádkářské kolonii o výměře 386 m² 4/192 z 18 551 m²), s chatou 19 m², 2 pergolami, skleníkem a ovocnými a okrasnými stromy v zahrádkářské kolonii Brno - Lesná, U rozvodny, areál A. Zahrada se nachází téměř uprostřed oploceného areálu A zahrádkářské kolonie. Zahrada má téměř obdélníkový tvar s délkou přibližně 29,2 m a šířkou cca 13,2 m. Celková výměra pozemku dle KN je 18 551 m² a ke koupi je podíl velikosti 4/192.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali zajímavý, dobře situovaný pozemek 3 032 m² s možností stavby sklepa nebo chaty, vhodný k využití jako zahrada nebo pro výsadbu vinohradu či ovocného sadu, s krásným výhledem do krajiny, na okraji obce Násedlovice. Pozemek se nachází na kopci nad vinnými sklepy mezi vinohrady, od posledního domu Násedlovic ve vzdálenosti 60 m. Dostupnost autem do centra Násedlovic je přibližně okolo 2 minut (616 m).

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali velkou, zcela neudržovanou zahradu o celkové výměře 4 262 m² s možností stavby chaty velikosti 50 m² v zahrádkářské kolonii Velké Zátopolí v Břeclavi - Poštorné. Zahrada se nachází téměř na konci zahrádkářské kolonie, kde je více soukromí a klidu. Zahrada má přibližný tvar obdélníku s délkou pravé strany cca 297,17 m, délkou levé strany cca 325,81 m, šířkou v přední části cca 12,65 m a šířkou zadní části cca 13,63 m a vjezd na ni je možný přímo z příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad o velikosti 288 m² na pozemku v osobním vlastnictví, 374 m² na pozemku Státního pozemkového úřadu s nájmem 500,- Kč/rok, s krásným výhledem na mikulovský zámek, Svatý Kopeček a Nový rybník u Mušlova, v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Vinohrad má přibližný obdélníkový tvar, kde je šířka přední části cca 9,79 m, šířka zadní části cca 10,23 m, celková délka cca 65,93 m a výměra dle KN je 662 m² (z toho 288 m² v OV a 374 m² SPÚ).

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali rovinatý, dobře situovaný pozemek 3 593 m², vhodný k využití jako zahrada, pole, nebo pro výsadbu vinohradu či ovocného sadu, v Lednici, trať Za starou Frutou. Pozemek je vedený v Katastru nemovitostí jako orná půda a jeho užívání lze změnit dle výše uvedených možností. Nachází se za zahradou Mendelovy univerzity, po pravé straně při výjezdu z Lednice, směrem na Valtice. K velmi dobře přístupnému pozemku se dá přijet zepředu i zezadu polními cestami.

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali tři velké, dobře situované obdélníkové zahrady vedle sebe, s výměrami 920 m², 948 m² a 971 m², zahrádkářská kolonie Břeclav, U letiště. Zahrady se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje. Jednotlivé zahrady mají přibližně obdélníkový tvar s délkou cca 85 metrů a šířkou přibližně 11 metrů. Krajní zahrady jsou po stranách oplocené a vjezd na všechny je možný hned z hlavní příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali velkou, dobře přístupnou, po stranách oplocenou zahradu obdélníkového tvaru s výměrou 2 839 m² dle KN, v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází téměř na konci řady B zahrádkářské kolonie, kde je dostatek soukromí a klidu, blízko řeky Dyje a má přibližně obdélníkový tvar s délkou cca 85 metrů a šířkou cca 33 m. Pozemek je po obou bočních stranách oplocený a vjezd na něj je možný z hlavní příjezdové cesty.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, udržovaný vinohrad o velikosti 1 226 m² a ovocný sad velikosti 2 192 m², s pěkným výhledem na Pálavu a okolí. Vinohrad se sadem se nachází ve vyhlášené viniční trati Kraví Hora, na jih od Němčiček, směrem na Bořetice. Přední částí je situovaný jihozápadně, zadní částí severovýchodně a je z něj krásný výhled na okolí a Pálavu. Tato vyhlášená vinařská lokalita je oblastí obklopenou přírodou, dobře dostupná po asfaltových a polních komunikacích.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali celkově oplocenou rovinatou zahradu o výměře 1 201 m² se studnou a projektem chaty o velikosti 25 m² včetně projektové dokumentace v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází mezi řadou C a D zahrádkářské kolonie a díky odstupu od hlavní cesty poskytuje dostatek soukromí a klidu. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 23 m, délkou cca 43 m, je oplocený a vjezd na něj je možný vlastní příjezdovou cestou o šířce 2,5 m a délce cca 85 m.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali rovinatý, dobře přístupný pozemek určený k zastavění s celkovou výměrou 1 676 m² dle KN, ležící v atraktivní lokalitě obklopené přírodou, těsně navazující na Křivoklátsko, ve Lhotě u Chříče. Pozemek se nachází po pravé straně při vjezdu do Lhoty směrem od Slatiny. Dostupnost vozidlem do Chříče je 4 minuty (2,5 km), do Kralovic cca 19 minut (13,1 km), do Plzně cca 54 minut (48,6 km), do Rakovníka je to cca 34 minuty (23,8 km) a do centra Prahy cca 1:23 h (88 km).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovaný vinohrad o velikosti 1 636 m² s ovocným sadem 747 m² a krásným výhledem na Pálavu. Vinohrad se sadem se nachází ve vyhlášené vinařské lokalitě Kraví Hora, jižně od Němčiček směrem na Bořetice. Přední částí je situovaný jihozápadně, zadní částí severovýchodně a je z něj krásný výhled na okolí a Pálavu. Tato vyhlášená vinařská lokalita je oblastí obklopenou přírodou, dobře dostupná po asfaltových a polních komunikacích.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 588 m² s malým vinohradem, několika stromy, obytnou buňkou a vlastní studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě B jako první od hlavní příjezdové cesty. Pozemek má obdélníkový tvar o šířce cca 9,27 m v přední části, přibližně 12 m v zadní části, délce zhruba 56 m a celkové výměře 588 m² dle KN. Vjezd na pozemek je možný bránou o šířce 3,5 m v přední části a vstup také brankou z boku v zadní části.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, z části oplocenou zahradu o výměře 1 329 m² s registrovaným vinohradem, ovocnými stromy a pěkným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 15 m, délce přibližně 88,6 m a celkové výměře 1 329 m² dle KN. Je orientovaná přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskvoně, jabloně, meruňky, třešně, višně, hrušně, ryngle, moruše, ořech) a registrovaný vinohrad.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, částečně oplocenou zahradu o velikosti 648 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 7,5 m, délce přibližně 86,4 m a celkové výměře 648 m² dle KN. Svojí přední částí je orientovaná na jihovýchod, zadní na severozápad. Na zahradě rostou ovocné stromy, rybíz, okrasný keř „kalina“ a několik hlav vinné révy.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, oplocenou zahradu velikosti 827 m² s podsklepenou chatou se zastavěnou plochou třicet m² a kopanou studnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v řadě A zahrádkářské kolonie a vede přes celou šířku až do řady B. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 6,7 m a délkou cca 123,5 m, celkovou výměrou 827 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je možný jak z řady A tak i z řady B. Přední částí je pozemek orientovaný na jih, zadní částí na sever.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 610 m² s vybaveným mobilheimem 3+kk (27 m²) a vrtanou studnou s vodárnou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada je umístěna v řadě A zahrádkářské kolonie poblíž hlavní příjezdové cesty. Pozemek má přibližně obdélníkový tvar se šířkou cca 9,4 m a délkou cca 65 m, celkovou výměrou 610 m² dle KN, je oplocený a vjezd na něj je zajištěn dvoukřídlou bránou širokou 3,6 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pečlivě udržovaný, dobře rodící vinohrad velikosti 1 426 m² se 780 hlavami vinné révy, vzrostlým ořechem a pěkným výhledem do krajiny v lokalitě Mikulov, pod Svatým kopečkem. Vinohrad je součástí lukrativních viničních tratí v atraktivní lokalitě východně od Mikulova směrem na Sedlec. Pozemek má přibližný obdélníkový tvar se spodní šířkou cca 10,4 m, horní šířkou cca 5 m, délkou cca 190 m a jeho celková výměra dle KN činí 1 426 m².

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 590 m² s dřevěnou chatou 12 m², ovocnými stromy a skružovou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada se nachází v menší uzavřené části zahrádkářské kolonie s přístupem společnou vstupní bránou širokou 4,85 m. Pozemek má zhruba obdélníkový tvar se šířkou cca 15 m, délkou přibližně 40 m, celkovou výměrou 590 m² dle KN, je oplocený a vstup na něj je zajištěn posuvnou bránou širokou 3,7 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali velkou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 1 653 m² s malým přírodním jezírkem, několika přístřešky a unimo buňkou v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou přibližně 22 m, délkou přibližně 75 m, celkovou výměrou 1 653 m² dle KN, je orientovaná přední částí na jih, zadní na sever, je oplocená a má různé možnosti využití. Vjezd na pozemek je umožněn dostatečně širokou bránou (cca 5 m).

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěknou, velkou, rovinatou zahradu o velikosti 5 094 m² v zahrádkářské kolonii Břeclav, U letiště. Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél cesty širokou zhruba 72 m a dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 120 a 108 m. Celková výměra pozemku je 5 094 m² s orientací přední částí na sever, zadní částí na jih. Zahrada je z jedné strany oplocena a má široké možnosti využití. Na pozemku je možnost vybudování studny, lokalita je bohatá na spodní vodu.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dva menší pozemky jako celek: zahradu o velikosti 1 366 m² s malým vinohradem, ovocnými stromy a krásným výhledem na Pálavu v zahrádkářské kolonii Mikulov, Mušlov. Zahrada se skládá ze 2 částí. Jedna část je celkově oplocená a pečlivě udržovaná, má obdélníkový tvar o šířce zhruba 7,5 m, délce přibližně 88 m, celkovou výměru 659 m² a jsou zde ovocné stromy a malý vinohrad. Celek je přibližně obdélníkového tvaru o šířce cca 15,5 m, délce přibližně 88 m a výměře 1 366 m².

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovanou, neoplocenou zahradu o velikosti 1 081 m² s ovocnými stromy a v budoucnu možností výstavby rodinného domu v okrajové části obce Valtice, lokalita Úvaly. Zahrada má přibližně trojúhelníkový tvar s jednou stranou vedoucí podél silnice širokou zhruba 32 m, dvěma bočními stranami dlouhými přibližně 62 m a 52 m a se zadní částí širokou cca 9,5 m. Celková výměra pozemku je 1 081 m², přední částí je orientován k jihu, zadní částí na sever.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali udržovanou, celkově oplocenou zahradu o velikosti 580 m² s podsklepenou zděnou chatou 9 m² a kopanou studnou s čerpadlem v zahrádkářské kolonii Břeclav, Na Širokých. Zahrada má obdélníkový tvar se šířkou cca 15,5 m, délkou cca 37 m, celkovou výměrou 580 m² a je oplocená. Jsou na ní vysázeny ovocné stromy, záhony s květinami, políčko dýní, záhon rajčat, řádky brambor a další rostliny atd.. Na zahradě se nachází podsklepená zděná chata o rozměrech 3x3 m (9 m²).